195 MHz-230 MHz Yarmee yeni varış kablosuz konferans sistemi simultane tercümanlık cihazı YT100

Yeni ürün

₺10 412.67

Stokta var

999 öğeler

İstek listesi

Etiketler: Ucuz 195 MHz 230 MHz Yarmee yeni varış kablosuz konferans sistemi simultane tercümanlık cihazı YT100, Yüksek Kalite 195 MHz-230 MHz Yarmee yeni varış kablosuz konferans sistemi simultane tercümanlık cihazı YT100, Çin Mikrofonlar Tedarikçiler.


Yarmee kablosuz tur rehberi sistemi YT100
ürün adı : kablosuz tur rehberi sistemi, radyo kılavuzu sistemi tek yönlü radyo kılavuzu, tur rehberi sistemi ziyaret ettiğiniz için, ses kılavuz sistemi, simultane tercüme sistemi, kablosuz konferans sistemi, el tipi kablosuz konferans cihazı, kablosuz tur rehberi sistemi, radyo kılavuzu sistemi kablosuz walkie talkie, radyo haberleşme sistemi.
tam set içerir :
2 transimitters + 60 alıcıları + 1 şarj kılıf + 4 mikrofonlar + 62 boyunluklar + 60 kulaklık
ürün tanıtımı
YARMEE YT100 taşınabilir kablosuz tur rehberi sistemi kılavuzları ve gruplar için özellikle tasarlanmıştır. bu bir hafif, çok kanallı sistemi açıkça tur rehberi tur doğrudan dinlemek katılımcılar yardımcı olur. çalışma mesafesi kadar 60 metre.
uygulamalar
tur rehberi zaman bir rehber açar turistler, bu doğal turistler arasında kalabalık ve gürültülü durum var. zaman bu durum olursa, bu turistler için rahat değil ağır ve karmaşık kılavuzu cihazları kullanmak. ayrıca, YARMEE YT100 konsantre turistler için yapılabilir tur ve a guide için bir tur yapmak başarıyla. simultane tercüme hiç deneyimli olan simultane tercüme cihazlar kullanmak zor ve karmaşık? YARMEE YT100 doğrudan ve kullanışlı ürün uluslararası yorumlama adapte olduğunu. bu kullanılan uluslararası konferans, kilise, dini hayır kurumları ve böylece. alımı muayene tur gibi fabrikaları ziyaret durumunda, rıhtım ve üretim şirketleri, iç noisiness bir yeri vardır. bu nedenle, grup kurşun a guide için zor olduğunu var. eğer bu durumda bir rehber YT100 YARMEE kullanır, o grup bölmek zorunda değildir ve hatta büyük grup kesin rehberlik sağlayabilir. ayrıca, YARMEEYT100 geliştirilmiş olması ve bir şirketin görüntü yapar impressing tur belirli kullanarak kılavuzu ile cihazlar sağlar. ürün özellikleri • taşınabilir ve kablosuz • PLL sentezlenmiş tasarım, yüksek frekans kararlılığı ile • dijital dilsiz-kilitli teknolojisi, hiçbir girişim • benzersiz anti-parazit devre, diğer frekansları otomatik paraziti önlemek • 99 IDs sağlar 99 grupları aynı yerde aynı anda çalıştırmak • bir verici alıcıları herhangi bir sayıda taşıyabilir • dahili şarj edilebilir Lityum Pil, en az 20 saat kullanın • LCD ekran, kullanımı kolay, ayarlanabilir hacim • 60 m üzerinde iletişim mesafeleri • belirli ses-cihazlar gibi MP3, Smartphone, ve PC üzerinden bağlı harici terminal YT100T ------- Tur Rehberi Sistemi Verici YT130C/YT160C ---- Tur Rehberi Sistemi Şarj durum daha fazla detay teslimat hakkımızda YARMEE ELEKTRONIK TECHNOLOGY co, SıNıRLı konferans sistemi yapan & mikrofon birlikte toplayan araştırma ve geliştirme (Ar-Ge), üretim ve satış. profesyonel Mikrofonlar serisinin kurumsal, mikrofonlar çeşitli türleri. başlıca ürünler: simultane tercüme, kablosuz Mikrofonlar, konferans Mikrofonlar, gooseneck mikrofonlar, kablolu mikrofonlar, ve davul mikrofonlar, UHF kablosuz mikrofonlar, öğretim mikrofonlar, kayıt mikrofonlar, ve mikrofon aksesuarları. bizim fabrika YARMEE bulunan Yuewang Yapı, Baiyun District, Guangzhou, Guangdong. ofisler ve üretim tesisleri ile, ulaşım uygundur! müşteri geribildirim

Birim Tipi Set
Paket Boyutu 45cm x 22cm x 63cm (17.72in x 8.66in x 24.80in)
Set Tipi Verici Setleri
paket Evet
stil Kulaklık Mikrofon
Model Numarası YT100
Marka Adı YARMEE
iletişim Kablosuz
Polar Desenler Çok yönlü
Transducer handheld
kullanım tour guide
Name Wireless Tour Guide System
Applications tour guide/simultaneous interpretation/ reception of the inspection
Weight 50g
Color Black/White
Battery lithium battery
Accessory Microphone/Earphone/Lanyard
Frequency response 50-18KHz
Certification CE
OEM Service Yes
Warranty 24 Months

Bir değerlendirme yazın

195 MHz-230 MHz Yarmee yeni varış kablosuz konferans sistemi simultane tercümanlık cihazı YT100

195 MHz-230 MHz Yarmee yeni varış kablosuz konferans sistemi simultane tercümanlık cihazı YT100

İlgili